Poniżej zapraszam wszystkich, z którymi miałam przyjemność współpracować do dzielenia się swoimi fotograficznymi wspomnieniami i komentarzami...

Komentarze   

#5 Helena 2014-11-06 21:31
Pani Ania to wspaniały fotograf! W doskonały sposób potrafi połączyć swój profesjonalizm wraz z wielką życzliwością. Już po kilku minutach można zauważyć, że fotografowanie jest nie tylko pracą, ale przede wszystkim wielką pasją Pani Anny. Wyjątkowo trafnie dopasowała aranżację oraz akcesoria pasujące do naszej córeczki,co sprawiło, że zdjęcia wyszły wspaniale!
Gorąco polecamy Wanilia Art i jeszcze raz dziękujemy!
Cytować
#4 Aniaa 2014-04-08 16:42
Z Anią mieliśmy okazję sie poznac podczas sesji ciazowej i przyznaje było to bardzo miłe spotkanie, a zdjecia... bo to przecież główny powód Naszego spotkania...BOM BA!!! Jestem w pelni zachwycona z efektu pracy i ani przez moment nie żałowałam wyboru Fotografa!!!! !Pamiatka jakich mało.. za kazdym razem z wielką przyjemnoscia wracam do tych zdjęć!!! Profesjonalizm w pełni tego słowa znaczeniu!!! A przy tym miła i przyjemna atmosfera... aż chce sie wiecej!!!! jak najbardziej POLECAM korzystajcie z usług WaniliaArt!!!!
Cytować
#3 Ewa 2013-11-23 22:35
Minęły 3 miesiące a ja nie pamiętam już siebie z okresu ciąży... tym bardziej cieszę się że udało się uchwycić te chwile na dłużej. Aniu, dzięki za pomysły ciekawych ujęć. Efekt końcowy przerósl moje oczekiwania! Już nie mogę się doczekać kolejnej sesji tym razem wspólnie z córeczkami :-)
Cytować
#2 Marta 2013-11-17 14:48
Z Wanilia Art miałam przyjemność zetknąć się już kilka razy. Ania to osoba z głową pełną pomysłów, a jednocześnie jest otwarta na sugestie innych. Współpraca z Nią to czysta przyjemność. Raz jeszcze dziękuję za piękne zdjęcia, które są niesamowitą pamiątką. Natomiast osobom niezdecydowanym - z czystym sumieniem - polecam!
Cytować
#1 Kasia 2013-11-16 20:57
Śmiało polecam współpracę z Anią, która jest bardzo dobrym fotografem i przesympatyczną osobą z klasą :) Nie tworzy bariery, atmosfera na sesji jest swobodna, przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu . Ania realizuje pomysły modelki i własne, a rezultatem jest tyle świetnych zdjęć, że jedyny problem to wybór tych do obróbki :)
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież